"Żyjemy a dopóki żyjemy wszystko jest możliwe".- Roz

sobota, 23 października 2021

Nie może być za różowo

 Na studiach całkiem przyzwoicie natomiast już  moje studiowanie nie podoba się kilku koleżankom z pracy. Trudno, to też przeżyję. W listopadzie oprócz pracy studiów i specjalizacji dochodzi mi kurs rko noworodka oraz zawody pływackie w Bydgoszczy. 

Za to dziś robiłam NIC. Cały dzień z bardzo pobudzająca intelektualnie telewizją 🤣 raz musi być taki dzień 🤣

15 komentarzy:

 1. Olej koleżanki... Szkoda zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest. To ich problem. Każdy może się uczyć, poszerzać swoje kwalifikacje itp. A nie tylko zazdrościć, bo to najprostsze. Coraz bardziej dociera do mnie, że czas walczyć o siebie, a nie o cały świat (czytaj koleżanki w pracy).

   Usuń
  2. Dokładnie, mi to trochę otworzyło oczy i nawet mnie to ucieszyło że wiem na czym stoję i na kogo mogę liczyć.

   Usuń
 2. Jesteś wielką inspiracją dla wielu osób podziwiam......

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdradź przepis jak dajesz radę w tym samym czasie pracować i studiować. Dla mnie niemożliwe. A koleżanki dlaczego są złe? Ja kiedyś byłam zła na koleżankę, która zamiast realizować praktyki u nas w szkole, załatwiła z dyrem miesiąc wolnego. Praktyki miała koło siebie, zaoszczędziła na paliwie ( 500 zł), miała normalnie wypłatę, a my zap...za nią ( za darmo, cały miesiąc).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pracuję normalnie, na cały etat, plus pracy zmianowej, dyżury dzienne mam max dwa dni w tygodniu, więc niestety część opuszczam. Na szczęście nie wiele nowego się uczę albo mogę się pouczyć z notatek koleżanek, wykładowcy jak do tej pory też idą na rękę. Gdybym pracowała od poniedziałku do piątku po 8 godzin było by to napewno trudniejsze

   Usuń
  2. Za mnie nikt nie będzie pracował mamy wyznaczone sale i swoje muszę zrobić

   Usuń
  3. Trzymam kciuki. Gdybyś uznała w którymś momencie, że tak się nie da, to pamiętaj, że jest coś takiego jak indywidualny tok studiów. Pewnie nie na pierwszym semestrze, ale tak też można.

   Usuń
  4. Wczoraj odebrałam decyzję o indywidualnym toku studiów ale jeszcze nie wiem z czym to się je 🤣

   Usuń

Miło by było jakbyś zostawił komentarz, chyba że jesteś trollem to spadaj