"Żyjemy a dopóki żyjemy wszystko jest możliwe".- Roz

niedziela, 13 września 2015

oooo jak mi dobrze...
Z fanpejdża Klubu Blue Note:
Artystyczny testament Miry Kubasińskiej i Piotra Nalepy w wykonaniu ich syna z towarzyszeniem zespołu nie-bo.

Koncert opiera się na najlepszych piosenkach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe). Teraz na jednym koncercie można wysłuchać obok siebie między innymi: „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”, które zostały nagrane i wydane na singlu rozpoczynającym właśnie swój radiowy byt.

Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza – Piotr Nalepa. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym Breakout Festiwal i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka Jean. Koncert oglądało 4 tys. ludzi zgromadzonych w rzeszowskiej hali Podpromie. Występowali z nami także Ewa Bem, Kasia Kowalska, Maciek Maleńczuk Paweł Kukiz, Artur Gadowski.

Pierwszy koncert Piotr Nalepa Breakout Tour odbył na dziedzińcu zamku będącego siedzibą Przemyskiego Centrum Kultury 21.09.2007. Od tego czasu rozpoczęła się regularna działalność koncertowa. Nagrano materiał na specjalną płytę z nowymi wersjami piosenek Breakout, której zapowiedzią jest singiel z piosenkami „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”. Przez firmę Metal Mind zostanie wydany na DVD i CD zapis koncertu „Breakout Festiwal”.
Piotr Nalepa – gitara, Żaneta Lubera – śpiew, Robert Lubera – gitara, śpiew, Wojtek Famielec – bas, Daniel Kapustka – perkusja


Koncert rewelacja.
Zdecydowałam się na ostatnią chwilę i z zaskoczenia.
I cieszę się że poszłam!


10 komentarzy:

 1. To zespół mojej młodości. Niezapomniane granie!
  Mam ich wszystkie płyty
  winylowe!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a w Rzeszowie jest pomnik Tadeusza Nalepy
   http://img.polskieszlaki.pl/zdjecia/atrakcje1/pomnik-tadeusza-nalepy-w-rzeszowie-1-1411830956.jpg

   Usuń
 2. Dawno nie byłam na żadnej kulturze. ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za muzę!:)))
  Oli

  OdpowiedzUsuń

Miło by było jakbyś zostawił komentarz, chyba że jesteś trollem to spadaj